O nas

Pracownia projektowa ARCHIMMODICUS S.J. z siedzibą we Wrocławiu została założona w 2009 roku przez doświadczonych projektantów konstrukcji mgr inż. Grzegorza Kędzierskiego i mgr inż. Mariusza Fabjanowskiego.

Archimmodicus to 13-osobowy zespół architektów i konstruktorów, którzy przy współpracy z projektantami z zakresu instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, projektantami dróg, architektami krajobrazu i kosztorysantami wykonują wielobranżowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze, a także ekspertyzy techniczne, przeglądy techniczne i kosztorysy.

Biuro specjalizuje się w projektowaniu użyteczności publicznej w szczególności przedszkoli, żłobków, szkół, banków i obiektów opieki zdrowia, a także wykonywaniu dokumentacji termomodernizacji budynków mieszkalnych oraz renowacji kamienic i obiektów zabytkowych. Wykonujemy również adaptacje i przebudowy obiektów usługowych i mieszkań.

Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług oraz tworzenie długotrwałych i stabilnych relacji z Klientami opartych na wzajemnym zaufaniu. Przy wykonywaniu dokumentacji projektowej staramy się zawsze odpowiedzieć na oczekiwania i wymagania Zamawiającego przy jednoczesnej dbałości o kontekst i formę architektoniczną.

Grzegorz Kędzierski

właściciel

Partnerzy

Tu pracujemy

ul. Zaporoska 37/I/2
53-519 Wrocław
I piętro, domofon nr 16

Adres spółki

Archimmodicus s.j.
Mariusz Fabjanowski
Grzegorz Kędzierski
ul. Kluczborska 13/1a
50-323 Wrocław
NIP 898 215 66 00
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.